Karantinas verčia gyventi internete

Internetas jau tiek įtraukęs žmonių gyvenimus, kad be jo neįsivaizduojamas, nei verslas, nei laisvalaikis, nei pramogos. Atrodė, kad neįmanoma jau giliau, bet 2020-ais metais susiklosčiusiai tokiai pasaulinei ir politiniai situacijai, žmonės buvo priversti dar giliau perkelti savo gyvenimą į internetą. Karantinas, privertė, mažiau bendrauti ir kontaktuoti gyvai, labiau gyventi virtualioje erdvėje.

Dabar kaip niekada, verslui svarbu susitvarkyti savo internetinį veidą, tie kas jo dar neturi - jį sukurti, o kas turi, pakelti jo kokybę į aukštumas, nes vartojimo bumas tiesiog "sprogsta".

Įmonės, kurios iki šiol nebuvo pasiruošusios virtualiai erdvei, dabar jaučia ir mato savo padarytas klaidas, neįvertinus internetinės svetainės svarbos savo verslo sėkmei.

Užėjus antram karantinui, pasirodė elektroninių parduotuvių silpnos vietos, nekokybiškas ir netikslus prekių pateikimas interneto parduotuvėje, nesugebėjimas aptarnauti klientų srautą ir t.t.

Taigi dabar yra ta proga, pakelti savo verslo virtualų veidą į naują lygi!Parduotuvių kūrimas UAB Žolmedis

Elektroninė parduotuvė - Zolmedis.lt

Elektroninė parduotuvė - Veloma.lt

Daugiau atliktų projektų

Apie

Esu Marius Metrikis, IT specialistas, nuo 2004 metų kuriantis svetaines, elektronines parduotuves... Konsultuoju, generuoju įdėjas, kuriu web projektus. Taip pat vystau ir reklamuoju užsakovų projektus internetinėje erdvėje.

Kontaktai

Skambinti +370 655 73379
Rašyti info@mmarius.lt

Dėl susitikimo, derinti iš anksto.

2005-2021 © Marius Metrikis. Visos teisės saugomos. Klaipėda. Vilnius.