SEO - svetainių optimizavimas paieškos sistemoms

Reklama internete

Interneto svetainių optimizavimas paieškos sistemoms tapo svarbi svetainių kūrimo ir interneto reklamos dalis. Kad ir kokia kokybiška bei informatyvi internetinė svetainė būtų, jei jos neras suinteresuoti vartotojai, ji neneš didelės naudos.

Internetinė svetainė tai - jūsų reklama, kurią turi pamatyti kuo daugiau žmonių, norinčių tapti jūsų prekių ir paslaugų vartotojais. Sakykime, jūs ieškote informacijos apie interneto svetainių kūrimą, bet nežinote, kad po adresu www.mmarius.lt yra apie tai informacija. Bet jūs, kaip ir didžioji dalis interneto vartotojų, žinote populiariausios paieškos sistemos www.google.lt adresą. Tad užsikraunate šį internetinį tinklapį ir įrašote paieškos frazę, pvz. "web kūrimas" ir čia jums yra pateikiami tūkstančiai tinklapių variantų, kurių visų jūs neturite nei laiko, nei noro tikrinti. Tad jūs peržiūrite pirmuose keliuose puslapiuose rastus rezultatus. Taigi, šie pirmi rastieji internetinių puslapių rezultatai ir yra gerai optimizuotos paieškos sistemoms svetainės.

Negana vien teisingai sukurti interneto svetainę, kad ji būtų patogiai randama suinteresuotų vartotojų. Interneto svetainės, kuriose nuolat papildoma, kokybiškai atnaujinama informacija, yra daug labiau vertinamos, nei interneto tinklapiai, kurie tiesiog sukurti ir "pamiršti".

Kokybiška, informatyvi, profesionali interneto svetainė tai - svarbi jūsų verslo sėkmės dalis.Parduotuvių kūrimas UAB Žolmedis

Elektroninė parduotuvė - Zolmedis.lt

Elektroninė parduotuvė - Veloma.lt

Daugiau atliktų projektų

Apie

Esu Marius Metrikis, IT specialistas, nuo 2004 metų kuriantis svetaines, elektronines parduotuves... Konsultuoju, generuoju įdėjas, kuriu web projektus. Taip pat vystau ir reklamuoju užsakovų projektus internetinėje erdvėje.

Kontaktai

Skambinti +370 655 73379
Rašyti info@mmarius.lt

Dėl susitikimo, derinti iš anksto.

2005-2021 © Marius Metrikis. Visos teisės saugomos. Klaipėda. Vilnius.