Dienoraštis

Internetas jau tiek įtraukęs žmonių gyvenimus, kad be jo neįsivaizduojamas, nei verslas, nei laisvalaikis, nei pramogos.

Dauguma įmonių savininkų bijo realizuoti "drąsias" ir "įsimenančias" įdėjas, bijodami sugadinti įmonės įvaizdį ir tapti aptarimo objektu. O va kaip reklamuojasi automobilių gigantas BMW.

Domenų administravimo ir svetainių talpinimo kompanijos, mažiausiai mėnesiu anksčiau, atsiunčia pranešimą su sąskaita dėl paslaugų apmokėjimo.

Tikriausiai daug kas yra gavęs elektroninių laiškų iš svetainių, tokių kaip Facebook ar Netlog, kuriuose rašoma, jog Jūsų draugas užsiregistravęs šioje svetainėje. Ir žinoma tame pačiame laiške yra Jums kvietimas užsiregistruoti.

Dar visai nesenai buvo laikai, kai žemiau pateikti "svetainės turėjimo privalumai" buvo aktualūs. Dabar, gi, verslininkai ir taip supranta, kad internetinė svetainė tai ne privalumas, o būtinybė.

Reklama internete Interneto svetainių optimizavimas paieškos sistemoms tapo svarbi svetainių kūrimo ir interneto reklamos dalis. Kad ir kokia kokybiška bei informatyvi internetinė svetainė būtų, jei jos neras suinteresuoti vartotojai, ji neneš didelės naudos.Parduotuvių kūrimas UAB Žolmedis

Elektroninė parduotuvė - Zolmedis.lt

Elektroninė parduotuvė - Veloma.lt

Daugiau atliktų projektų

Apie

Esu Marius Metrikis, IT specialistas, nuo 2004 metų kuriantis svetaines, elektronines parduotuves... Konsultuoju, generuoju įdėjas, kuriu web projektus. Taip pat vystau ir reklamuoju užsakovų projektus internetinėje erdvėje.

Kontaktai

Skambinti +370 655 73379
Rašyti info@mmarius.lt

Dėl susitikimo, derinti iš anksto.

2005-2021 © Marius Metrikis. Visos teisės saugomos. Klaipėda. Vilnius.